درباره من

با سلام و احترام خدمت دوستان، همکاران و همراهان عزیز. من محمود اژدری متولد سی ام آبان ماه یکهزارو سیصدو شصت و یک و پژوهشگر دکترای معماری هستم. حوزه تخصصی من در زمینه پژوهش و تالیف مقاله و کتاب در تمامی حوزه های معماری و فلسفه بوده و دست دوستانی که در این حوزه مرا یاری کنند به گرمی می فشارم. نگرش من در حوزه پژوهش و طراحی معماری به گفته والتر گروپیوس معمار شهیر آلمانی و بنیان‌گذار مدرسهٔ مشهور باوهاوس: “از طراحی قاشق غذاخوری تا شهر دامنه کار معمار را تعریف می‌کند” عقیده دارم. پس معمار نمی تواند بگوید طراحی و به تبع آن پژوهش جزئی از کار من نیست. ولی باید در تمامی این مراحل این مطلب را هم سرلوحه کار خود قرار دهیم که نقد و نقادی در این حوزه نیز خود هنری ظریف می باشد که شاید به صورت اتفاقی با نقدی غیر منصفانه کاری زیبا را در این حوزه مورد تخریب اشتباه قرار دهیم پس یاد بگیریم تا وقتی در این حوزه تجربه کافی را نداشته باشیم از کاری نقد نکنیم. در این وبگاه من در خدمت همه هستم تا هم نظرات خودم را به اشتراک بگذارم و همه نظرات دیگران را بشنوم و در گاه نوشته های خودم مطالبی در حوزه معماری قرار میدهم که شاید برای دوستان مفید باشد.

  • آدرس: تهران، صندوق پستی ۱۹۳۹۵۱۳۴۴
  • ایمیل:m.azhdari@live.com
  • تلفن:۰۹۱۰۴۰۳۵۹۴۴

خدمات من

طراحی معماری

طراحی یک فرآیند پیچیده ولی هر کسی خود را یک طراح میداند ولی معمار خوب میداند چگونه فرآیند طراحی را به نحو شایسته و درستی به سرانجام برساند.

مدل سازی سه بعدی

با هدف انتخاب نوع و چیدمات دکوراسیون و طراحی داخلی می توان خیلی راحت با مدل سازی سه بعدی از نتیجه کار قبل اجرای عملیات نتیجه را به صورت زنده مشاهده کرد.

مدل سازی اطلاعات ساختمان (BIM)

مدل سازی اطلاعات ساختمان یا همان (BIM) به یک کارفرما کمک می کند تا فرآیند نهایی کار خود را مشاهده کرده و اطلاعات کاملی از پروژه خود داشته باشد.

مشاوره فنی

مشاوره فنی در زمینه های پژوهشی، طراحی و مدل سازی اطلاعات ساختمان که می تواند برای شما بهترین کار و بالاترین نتیجه را در بر داشته باشد.

مشتریان

سوابق کاری

سابقه کاری

۱۵

ساعت کار

۱۳۱۴۰۰

پروژه ها

۳۰